• 0850 532 99 25
  • 0332 235 80 70
  • info@anpaz.com.tr
  • Teklif Al
Salon Tipi DC Inverter
FLUO SALON
Ürünün Açıklaması

Açıklama

Fluo Salon Tipi DC Inverter serisi; ofis alanları, küçük tek oda hacimler ve benzerleri gibi artan ticari alan ihtiyaçları için ideal çözümlerdir. Bu cihazlar da, düşük dış ortam sıcaklıklarındaki koşullarda bile güvenilir bir ısıtma kapasitesi ve uzun kullanım ömrü ile Fluo tarafından tasarlanmış DC Inverter Teknolojisini içermektedirler.

En etkileyici unsur burada da yine estetiktir, ünitenin düz yüzeyi mimari kurulumda kusursuzluk sağlamaktadır. Fluo Salon Tipi DC Inverter; sert cam ön panelin kayarak açılması ile hava çıkışına imkân veren, estetik durağan bir tasarımdan güçlü bir klima ünitesine dönüşen kayar bir tasarıma sahip olup ön yüzeydeki dokunmatik bir ekran ile faaliyete geçmektedir. Ayrıca bir uzaktan kumandaya da sahiptir.

Ünite ionizer, yatay ve dikey panjurlara sahiptir ve hava dağıtımı gibi farklı seçenekler sunmaktadır. Cihaz yatay ve dikey panjurlara sahiptir ve hava dağıtımı için farklı seçenekler sunmaktadır. Özellikle olağan dışı sıcaklık ortam koşullarında, akıllı buz çözme (defrost) sistemin yanı sıra kendi kendine hata tanılama fonksiyonuna sahiptir.

Fluo Salon Tipi DC Inverter, en zor şartlarda bile enerji verimliliğini yeni bir boyuta taşıyan, yüksek enerji tasarruflu ve düşük ses seviyesine sahip, en yeni Fluo DC Inverter teknolojisi ve dış ünitelerine sahiptir.

13.989 TL